Maxi umyvadlo 700 x 500 x 244 mm, s příslušenstvím, bílé, plastové, vysoce odolné
Značka: Aliaxis Česká republika s.r.o.
Maxi umyvadlo 700 x 500 x 244 mm, s příslušenstvím, bílé, plastové, vysoce odolné
Značka: Aliaxis Česká republika s.r.o.

Rozumíme tomu, co prodáváme
Na trhu více než 25 let. 🛒 od roku 2009

Doprava ZDARMA
U vybraného zboží nebo při větším objemu objednávky – ušetříte.
Maxi umyvadlo (výlevka) s odkládací plochou a možností umístění stojánkové baterie
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výlevky |
|---|---|
| Hmotnost: | 7.19 kg |
| EAN: | 8592480045531 |
| Šířka: | 700 mm |
| Hloubka: | 500 mm |
| ? Barva: | Bílá |
| ? Materiál: | Polypropylen |
| Typ: | Umyvadlo |
| Délka/Výška: | 244 mm |
| Provozní teplota: | max. 80°C |
| Typ: | Umyvadlo |
| Barva: | Bílá |
| Šířka: | 700 mm |
| Hloubka: | 500 mm |
| Materiál: | Polypropylen |
| Délka/Výška: | 244 mm |
| Provozní teplota: | max. 80°C |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Související produkty
Sanela SLVN 05 Výlevka se zadní stěnou nástěnná - nerez
do dvou týdnů
4 160 Kč bez DPH
5 034 Kč
Akce
Nástěnné umyvadlo 495 x 345 x 155 mm, s příslušenstvím, bílé, plastové, vysoce odolné, bez mřížky
Momentálně nedostupné
1 368 Kč bez DPH
1 655 Kč
1 839 Kč
Sanela SLVN 04 Výlevka se zadní stěnou nástěnná - nerez
do dvou týdnů
4 780 Kč bez DPH
5 784 Kč
Akce
Závěsná výlevka se zády a roštem 560x165x404 mm, nerez mat
cca 6-10 týdnů
5 679 Kč bez DPH
6 871 Kč
7 990 Kč
Akce
Umyvadlo Compact plastové, s příslušenstvím, bílé, vysoce odolné
Momentálně nedostupné
2 035 Kč bez DPH
2 462 Kč
2 735 Kč
Podobné produkty
Akce
Univerzální rošt pro závěsné výlevky, plast, bílá
do dvou týdnů
247 Kč bez DPH
299 Kč
325 Kč
Akce
Háčky pro umyvadlo Multiset, antracit, 4 ks
Momentálně nedostupné
226 Kč bez DPH
273 Kč
303 Kč
Akce
Závěsná výlevka 55x34cm, plast, bílá
do dvou týdnů
874 Kč bez DPH
1 058 Kč
1 150 Kč
Výprodej
959 Kč bez DPH
1 160 Kč
2 320 Kč
⚠️ II. jakost – platba pouze předem Tento produkt je za poloviční cenu kvůli vizuální vadě (odštípnutí glazury), ale je plně funkční. Pro minimalizaci rizika nevyzvednuté...
Alcadrain Set 5v1 A108F/1100, WS ALCA + M270
do dvou týdnů
11 041 Kč bez DPH
13 360 Kč
Akce
Odkládací rošt k maxi umyvadlu, antracit, možnost L/P uložení
Momentálně nedostupné
414 Kč bez DPH
501 Kč
557 Kč

