Nástěnné umyvadlo 495 x 345 x 155 mm, s příslušenstvím, bílé, plastové, vysoce odolné, bez mřížky
Značka: Aliaxis Česká republika s.r.o.
Nástěnné umyvadlo 495 x 345 x 155 mm, s příslušenstvím, bílé, plastové, vysoce odolné, bez mřížky
Značka: Aliaxis Česká republika s.r.o.

Rozumíme tomu, co prodáváme
Na trhu více než 25 let. 🛒 od roku 2009

Doprava ZDARMA
U vybraného zboží nebo při větším objemu objednávky – ušetříte.
Umyvadlo (výlevka) s ochrannou zadní stěnou proti ostřiku, určené pro sklep, zahradu, garáž, dílnu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výlevky |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.68 kg |
| EAN: | 8592480045517 |
| Šířka: | 495 mm |
| Hloubka: | 345 mm |
| ? Barva: | Bílá |
| ? Materiál: | Polypropylen |
| Rozměr: | 495x345x155mm |
| Typ: | Umyvadlo |
| Délka/Výška: | 155 mm |
| Typ: | Umyvadlo |
| Barva: | Bílá |
| Šířka: | 495 mm |
| Rozměr: | 495x345x155mm |
| Hloubka: | 345 mm |
| Materiál: | Polypropylen |
| Délka/Výška: | 155 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Související produkty
Sanela SLVN 05 Výlevka se zadní stěnou nástěnná - nerez
do dvou týdnů
4 160 Kč bez DPH
5 034 Kč
Výprodej
959 Kč bez DPH
1 160 Kč
2 320 Kč
⚠️ II. jakost – platba pouze předem Tento produkt je za poloviční cenu kvůli vizuální vadě (odštípnutí glazury), ale je plně funkční. Pro minimalizaci rizika nevyzvednuté...
Sanela SLVN 04 Výlevka se zadní stěnou nástěnná - nerez
do dvou týdnů
4 780 Kč bez DPH
5 784 Kč
Podobné produkty
Akce
Sklápěcí rošt k plastovému umyvadlu, antracit
Momentálně nedostupné
298 Kč bez DPH
360 Kč
400 Kč
Akce
Závěsná výlevka se zády a roštem 460x246x342 mm, nerez mat
cca 6-10 týdnů
6 389 Kč bez DPH
7 731 Kč
8 990 Kč
Akce
Závěsná výlevka 55x34cm, plast, bílá
do dvou týdnů
874 Kč bez DPH
1 058 Kč
1 150 Kč
Alcadrain Set 5v1 A108F/1100, WS ALCA + M270
do dvou týdnů
11 041 Kč bez DPH
13 360 Kč
Akce
Odkládací rošt k maxi umyvadlu, antracit, možnost L/P uložení
Momentálně nedostupné
414 Kč bez DPH
501 Kč
557 Kč
Akce
Umyvadlo Compact plastové, s příslušenstvím, bílé, vysoce odolné
Momentálně nedostupné
2 035 Kč bez DPH
2 462 Kč
2 735 Kč
Akce
Háčky pro umyvadlo Multiset, antracit, 4 ks
Momentálně nedostupné
226 Kč bez DPH
273 Kč
303 Kč

