Umyvadlo Compact plastové, s příslušenstvím, bílé, vysoce odolné
Značka: Aliaxis Česká republika s.r.o.
Umyvadlo Compact plastové, s příslušenstvím, bílé, vysoce odolné
Značka: Aliaxis Česká republika s.r.o.

Rozumíme tomu, co prodáváme
Na trhu více než 25 let. 🛒 od roku 2009

Doprava ZDARMA
U vybraného zboží nebo při větším objemu objednávky – ušetříte.
Plastové umyvadlo se zadní stěnou proti ostřiku je vyrobeno v moderním designu a ideální velikosti. Je odolné proti horké vodě, chemickým látkám, mrazu a dalším vlivům počasí. Mezi jeho přednosti patří dlouhá životnost, snadná údržba a čištění, využití v interiérech i exteriérech. Nerezaví a neoprýskávají.
Umyvadlo je dodáváno s přepadem, vtokovou armaturou R1 ½ a zátkou s řetízkem. Komplet obsahuje také montážní soupravu se skrytými závěsy. Možnost doplnění stojánkovou vodovodní baterií a dávkovačem tekutého mýdla (0,45 l).
Kapacita umyvadla je cca 11,5 l.
Umyvadlo je dodáváno s přepadem, vtokovou armaturou R1 ½ a zátkou s řetízkem. Komplet obsahuje také montážní soupravu se skrytými závěsy. Možnost doplnění stojánkovou vodovodní baterií a dávkovačem tekutého mýdla (0,45 l).
Kapacita umyvadla je cca 11,5 l.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výlevky |
|---|---|
| Hmotnost: | 4.8 kg |
| Šířka: | 550 mm |
| Hloubka: | 450 mm |
| ? Barva: | Bílá |
| ? Materiál: | Polypropylen |
| Typ: | Umyvadlo |
| Délka/Výška: | 165 mm |
| Provozní teplota: | max. 80°C |
| Typ: | Umyvadlo |
| Barva: | Bílá |
| Šířka: | 550 mm |
| Hloubka: | 450 mm |
| Materiál: | Polypropylen |
| Délka/Výška: | 165 mm |
| Provozní teplota: | max. 80°C |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Související produkty
Akce
Univerzální rošt pro závěsné výlevky, plast, bílá
do dvou týdnů
247 Kč bez DPH
299 Kč
325 Kč
Akce
Odkládací rošt k maxi umyvadlu, antracit, možnost L/P uložení
Momentálně nedostupné
414 Kč bez DPH
501 Kč
557 Kč
Podobné produkty
Akce
Sklápěcí rošt k plastovému umyvadlu, antracit
Momentálně nedostupné
298 Kč bez DPH
360 Kč
400 Kč
Akce
Víceúčelové umyvadlo Multiset 550 x 450 x 202 mm, s příslušenstvím, bílé, vysoce odolné
Momentálně nedostupné
2 223 Kč bez DPH
2 690 Kč
2 989 Kč
Akce
Závěsná výlevka se zády a roštem 560x165x404 mm, nerez mat
cca 6-10 týdnů
5 679 Kč bez DPH
6 871 Kč
7 990 Kč
Akce
Nástěnné umyvadlo 495 x 345 x 155 mm, s příslušenstvím, bílé, plastové, vysoce odolné, bez mřížky
Momentálně nedostupné
1 368 Kč bez DPH
1 655 Kč
1 839 Kč

