Keramická výlevka, 45x50cm, s přepadem
Značka: Aqualine

Rozumíme tomu, co prodáváme
Na trhu více než 25 let. 🛒 od roku 2009

Doprava ZDARMA
U vybraného zboží nebo při větším objemu objednávky – ušetříte.
- Výlevku nelze zavěsit samostatně, určená pouze do skříňky 57034.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výlevky |
|---|---|
| Hmotnost: | 19.8 kg |
| EAN: | 8590913874369 |
| Šířka: | 450 |
| Hloubka: | 500 |
| Výška: | 400 |
| Balení: | 1 |
| ? Barva: | Bílá |
| ? Materiál: | Keramika |
| Přepad: | ANO |
| Rozměr: | 45x40x50 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Balení neobsahuje: | Sifon;Výpust |
| Barva: | Bílá |
| Šířka: | 450 |
| Výška: | 400 |
| Hloubka: | 500 |
| Balení: | 1 |
| Rozměr: | 45x40x50 cm |
| Materiál: | Keramika |
| Přepad: | ANO |
| Záruka: | 2 roky |
| Balení neobsahuje: | Sifon;Výpust |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Aqualine
koupelnové vybavení za ceny, které potěší. Ze široké nabídky produktů do koupelny značky AQUALINE vybavíte koupelnu s minimálními náklady a přitom v kvalitním provedení.


Související produkty
Akce
Závěsná výlevka se zády a roštem 460x246x342 mm, nerez mat
cca 6-10 týdnů
6 389 Kč bez DPH
7 731 Kč
8 990 Kč
Alcadrain Set 5v1 A108F/1100, WS ALCA + M270
do dvou týdnů
11 041 Kč bez DPH
13 360 Kč
Akce
Závěsná výlevka se zády a roštem 560x165x404 mm, nerez mat
cca 6-10 týdnů
5 679 Kč bez DPH
6 871 Kč
7 990 Kč
Akce
Sklápěcí rošt k plastovému umyvadlu, antracit
Momentálně nedostupné
298 Kč bez DPH
360 Kč
400 Kč
Podobné produkty
Akce
Výlevka keramická závěsná s roštem 36x52cm, bílá
cca 6-10 týdnů
2 570 Kč bez DPH
3 110 Kč
3 380 Kč
Výprodej
959 Kč bez DPH
1 160 Kč
2 320 Kč
⚠️ II. jakost – platba pouze předem Tento produkt je za poloviční cenu kvůli vizuální vadě (odštípnutí glazury), ale je plně funkční. Pro minimalizaci rizika nevyzvednuté...
Akce
Odkapávací a pokládací rošt + háčky s upevňovacím příslušenstvím k umyvadlu Multiset
Momentálně nedostupné
810 Kč bez DPH
980 Kč
1 089 Kč

