Výlevka stojící keramická s roštem 36x47cm, zadní odpad, bílá
Značka: CREAVIT

Rozumíme tomu, co prodáváme
Na trhu více než 25 let. 🛒 od roku 2009

Doprava ZDARMA
U vybraného zboží nebo při větším objemu objednávky – ušetříte.
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výlevky |
|---|---|
| Hmotnost: | 17.006 kg |
| EAN: | 8590913890130 |
| Šířka: | 365 |
| Hloubka: | 470 |
| Výška: | 395 |
| Balení: | 2 |
| ? Barva: | Bílá |
| ? Materiál: | Keramika |
| Rozměr: | 36,5x39,5x47 cm |
| Výbava: | Odpad zadní |
| Záruka: | 2 roky |
| Barva: | Bílá |
| Šířka: | 365 |
| Výška: | 395 |
| Hloubka: | 470 |
| Balení: | 2 |
| Rozměr: | 36,5x39,5x47 cm |
| Materiál: | Keramika |
| Výbava: | Odpad zadní |
| Záruka: | 2 roky |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
CREAVIT
Turecko

Související produkty
Akce
Víceúčelové umyvadlo Multiset 550 x 450 x 202 mm, s příslušenstvím, bílé, vysoce odolné
Momentálně nedostupné
2 223 Kč bez DPH
2 690 Kč
2 989 Kč
Akce
Maxi umyvadlo 700 x 500 x 244 mm, s příslušenstvím, bílé, plastové, vysoce odolné
Momentálně nedostupné
3 988 Kč bez DPH
4 825 Kč
5 361 Kč
Alcadrain Set 5v1 A108F/1100, WS ALCA + M270
do dvou týdnů
11 041 Kč bez DPH
13 360 Kč
Podobné produkty
Akce
Odkládací rošt k maxi umyvadlu, antracit, možnost L/P uložení
Momentálně nedostupné
414 Kč bez DPH
501 Kč
557 Kč
Akce
Háčky pro umyvadlo Multiset, antracit, 4 ks
Momentálně nedostupné
226 Kč bez DPH
273 Kč
303 Kč
Sanela SLVN 05 Výlevka se zadní stěnou nástěnná - nerez
do dvou týdnů
4 160 Kč bez DPH
5 034 Kč
Akce
Odkapávací a pokládací rošt + háčky s upevňovacím příslušenstvím k umyvadlu Multiset
Momentálně nedostupné
810 Kč bez DPH
980 Kč
1 089 Kč
Akce
Nástěnné umyvadlo 495 x 345 x 155 mm, s příslušenstvím, bílé, plastové, vysoce odolné, bez mřížky
Momentálně nedostupné
1 368 Kč bez DPH
1 655 Kč
1 839 Kč
Sanela SLVN 04 Výlevka se zadní stěnou nástěnná - nerez
do dvou týdnů
4 780 Kč bez DPH
5 784 Kč
Akce
Výlevka keramická závěsná s roštem 36x52cm, bílá
cca 5 týdnů
2 570 Kč bez DPH
3 110 Kč
3 380 Kč

