Víceúčelové umyvadlo Multiset 550 x 450 x 202 mm, s příslušenstvím, bílé, vysoce odolné
Značka: Aliaxis Česká republika s.r.o.
Víceúčelové umyvadlo Multiset 550 x 450 x 202 mm, s příslušenstvím, bílé, vysoce odolné
Značka: Aliaxis Česká republika s.r.o.

Rozumíme tomu, co prodáváme
Na trhu více než 25 let. 🛒 od roku 2009

Doprava ZDARMA
U vybraného zboží nebo při větším objemu objednávky – ušetříte.
Víceúčelová umyvadla Multiset mají dlouhou životnost, nerezavějí a neodprýskávají. Materiál PP
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výlevky |
|---|---|
| Hmotnost: | 4.42 kg |
| EAN: | 8592480045555 |
| Šířka: | 550 mm |
| Hloubka: | 450 mm |
| ? Barva: | Bílá |
| ? Materiál: | Polypropylen |
| Rozměr: | 550 x 450 x 202 mm |
| Typ: | Umyvadlo |
| Délka/Výška: | 202 mm |
| Obsah umyvadla: | 12 l |
| Provozní teplota: | max. 80°C |
| Typ: | Umyvadlo |
| Barva: | Bílá |
| Šířka: | 550 mm |
| Rozměr: | 550 x 450 x 202 mm |
| Hloubka: | 450 mm |
| Materiál: | Polypropylen |
| Délka/Výška: | 202 mm |
| Obsah umyvadla: | 12 l |
| Provozní teplota: | max. 80°C |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Související produkty
Akce
Umyvadlo Compact plastové, s příslušenstvím, bílé, vysoce odolné
Momentálně nedostupné
2 035 Kč bez DPH
2 462 Kč
2 735 Kč
Akce
Nástěnné umyvadlo 495 x 345 x 155 mm, s příslušenstvím, bílé, plastové, vysoce odolné, bez mřížky
Momentálně nedostupné
1 368 Kč bez DPH
1 655 Kč
1 839 Kč
Výprodej
959 Kč bez DPH
1 160 Kč
2 320 Kč
⚠️ II. jakost – platba pouze předem Tento produkt je za poloviční cenu kvůli vizuální vadě (odštípnutí glazury), ale je plně funkční. Pro minimalizaci rizika nevyzvednuté...
Akce
Odkládací rošt k maxi umyvadlu, antracit, možnost L/P uložení
Momentálně nedostupné
414 Kč bez DPH
501 Kč
557 Kč
Akce
Závěsná výlevka se zády a roštem 460x246x342 mm, nerez mat
cca 6-10 týdnů
6 389 Kč bez DPH
7 731 Kč
8 990 Kč
Podobné produkty
Akce
Závěsná výlevka 55x34cm, plast, bílá
do dvou týdnů
874 Kč bez DPH
1 058 Kč
1 150 Kč
Sanela SLVN 05 Výlevka se zadní stěnou nástěnná - nerez
do dvou týdnů
4 160 Kč bez DPH
5 034 Kč
Sanela SLVN 04 Výlevka se zadní stěnou nástěnná - nerez
do dvou týdnů
4 780 Kč bez DPH
5 784 Kč
Akce
Odkapávací a pokládací rošt + háčky s upevňovacím příslušenstvím k umyvadlu Multiset
Momentálně nedostupné
810 Kč bez DPH
980 Kč
1 089 Kč
Akce
Sklápěcí rošt k plastovému umyvadlu, antracit
Momentálně nedostupné
298 Kč bez DPH
360 Kč
400 Kč
Akce
Závěsná výlevka se zády a roštem 560x165x404 mm, nerez mat
cca 6-10 týdnů
5 679 Kč bez DPH
6 871 Kč
7 990 Kč
Alcadrain Set 5v1 A108F/1100, WS ALCA + M270
do dvou týdnů
11 041 Kč bez DPH
13 360 Kč

