
Rozumíme tomu, co prodáváme
Na trhu více než 25 let. 🛒 od roku 2009

Doprava ZDARMA
U vybraného zboží nebo při větším objemu objednávky – ušetříte.
Výlevka není součástí skříňky, na výběr dva druhy výlevek.
Skříňku lze zavěsit na stěnu. V případě použití výlevky WH118 doporučujeme skříňku instalovat s nožičkami, které je nutné objednat samostatně.
Skříňka pod výlevku doplňuje řadu skříněk KERAMIA FRESH.
Směr otevírání - univerzální
Instalace je možná s levým nebo pravým otevíráním dveří.
Nutná montáž
Z důvodu lepší manipulace je výrobek dodáván v rozmontovaném stavu (Flat pack).
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Výlevky |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 8590913874499 |
| Šířka: | 430 |
| Hloubka: | 494 |
| Výška: | 700 |
| Balení: | 1 |
| ? Barva: | Bílá |
| Instalace: | Závěsné/k postavení |
| ? Materiál: | MDF/lamino |
| Rozměr: | 43x70x49,4 cm |
| Směr otevírání: | Univerzální |
| Typ skříňky: | Dvířka |
| Výbava: | Nutná montáž |
| Záruka: | 2 roky |
| Barva: | Bílá |
| Šířka: | 430 |
| Výška: | 700 |
| Hloubka: | 494 |
| Balení: | 1 |
| Rozměr: | 43x70x49,4 cm |
| Materiál: | MDF/lamino |
| Výbava: | Nutná montáž |
| Typ skříňky: | Dvířka |
| Záruka: | 2 roky |
| Směr otevírání: | Univerzální |
| Instalace: | Závěsné/k postavení |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Aqualine
koupelnové vybavení za ceny, které potěší. Ze široké nabídky produktů do koupelny značky AQUALINE vybavíte koupelnu s minimálními náklady a přitom v kvalitním provedení.



