VEEN CLEAN závěsné WC s integrovaným elektronickým bidetem

Vstupte do éry japonské technologie, která zdobí koupelny Evropy. Zapomeňte na obyčejný toaletní papír, protože je tu revoluční alternativa – VEEN CLEAN závěsné WC s integrovaným elektronickým bidetem.

Představte si novou úroveň komfortu a hygieny. Po každém použití se vysune oplachová tryska přesně podle vašeho povelu, nabízející vám nastavení tlaku a teploty vody přesně podle vašich preferencí. S VEEN CLEAN můžete vybírat mezi dálkovým nebo ručním ovládáním, abyste měli úplnou kontrolu nad polohou trysek, teplotou oplachové vody, tlakem oplachu, a dokonce i pulsním oplachem či oplachem pomocí jemného kmitavého pohybu trysky.

Ať už je den nebo noc, VEEN CLEAN vás nezklame. S podsvícením a nočním světlem budete mít vždy přehled a pohodlí i ve tmě. Nemusíte se starat o čištění trysek, protože VEEN CLEAN má funkci automatického čištění. A pro udržení dokonalého stavu a výkonu systému je zde funkce odvápnění, kterou jednoduše aktivujete.

VEEN CLEAN není jenom o výjimečném komfortu, ale také o energetické účinnosti. S úsporným Standby režimem šetříte energii a životnost baterie. A abychom nezapomněli na design, závěsné uchycení WC a sedátko s funkcí soft close dodávají koupelně moderní a elegantní vzhled.

Přijměte výzvu a dejte své koupelně to nejlepší. VEEN CLEAN závěsné WC s integrovaným elektronickým bidetem je tu, aby přineslo do vašeho každodenního života dokonalou hygienu, pohodlí a luxus. Získejte tu správnou rovnováhu mezi tradicí a modernitou. Navštivte nyní stránku s podrobným popisem a návodem, a nechte VEEN CLEAN zazářit ve vaší koupelně!