Novinky

VEEN CLEAN závěsné WC s integrovaným elektronickým bidetem

VEEN CLEAN závěsné WC s integrovaným elektronickým bidetem

Vstupte do éry japonské technologie, která zdobí koupelny Evropy. Zapomeňte na obyčejný toaletní papír, protože je tu revoluční alternativa – VEEN CLEAN závěsné WC s integrovaným elektronickým bidetem.

Představte si novou úroveň komfortu a hygieny. Po každém použití se vysune oplachová tryska přesně podle vašeho povelu, nabízející vám nastavení tlaku a teploty vody přesně podle vašich preferencí. S VEEN CLEAN můžete vybírat mezi dálkovým nebo ručním ovládáním, abyste měli úplnou kontrolu nad polohou trysek, teplotou oplachové vody, tlakem oplachu, a dokonce i pulsním oplachem či oplachem pomocí jemného kmitavého pohybu trysky.

Ať už je den nebo noc, VEEN CLEAN vás nezklame. S podsvícením a nočním světlem budete mít vždy přehled a pohodlí i ve tmě. Nemusíte se starat o čištění trysek, protože VEEN CLEAN má funkci automatického čištění. A pro udržení dokonalého stavu a výkonu systému je zde funkce odvápnění, kterou jednoduše aktivujete.

VEEN CLEAN není jenom o výjimečném komfortu, ale také o energetické účinnosti. S úsporným Standby režimem šetříte energii a životnost baterie. A abychom nezapomněli na design, závěsné uchycení WC a sedátko s funkcí soft close dodávají koupelně moderní a elegantní vzhled.

Přijměte výzvu a dejte své koupelně to nejlepší. VEEN CLEAN závěsné WC s integrovaným elektronickým bidetem je tu, aby přineslo do vašeho každodenního života dokonalou hygienu, pohodlí a luxus. Získejte tu správnou rovnováhu mezi tradicí a modernitou. Navštivte nyní stránku s podrobným popisem a návodem, a nechte VEEN CLEAN zazářit ve vaší koupelně!

Plynové ohřívače vody John Wood nahrazuje značka QUANTUM.

Plynové ohřívače vody John Wood nahrazuje značka QUANTUM.

Potřebujete vyměnit plynový ohřívač vody John Wood? Máme řešení! ➡️
Potřebujete náhradu ohřívače Junkers, Rheem, Vailant? Navrhneme a dodáme tu nejvhodnější náhradu!

John Wood plynové ohřívače vody ukončil výrobu v roce 2013.
Ohřívače značky John Wood (JW) nahrazuje značka Quantum s označením typové řady Q7.
Zde je náhrada plynový ohřívač vody Quantum.

Kliknutím na leták naleznete detailní informace k porovnání o vhodném typu ohřívače.

Například ➡️ JOHN WOOD JW 192 NA, JW 302 SNA, JW 402 SNA, JW 502 SNA.

 

Quantum_nahrada_JOHN_WOOD_1_mQuantum_nahrada_JOHN_WOOD_m