
Rozumíme tomu, co prodáváme
Na trhu více než 25 let. 🛒 od roku 2009

Doprava ZDARMA
U vybraného zboží nebo při větším objemu objednávky – ušetříte.
Nosnost 1 kg.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sušáky a háčky k otopným tělesům |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.045 kg |
| EAN: | 8590913828348 |
| Šířka: | 20 |
| Hloubka: | 40 |
| Výška: | 20 |
| Balení: | 1 |
| ? Barva: | Chrom |
| Rozměr: | 40x20 mm |
| Záruka: | 2 roky |
| Barva: | Chrom |
| Šířka: | 20 |
| Výška: | 20 |
| Hloubka: | 40 |
| Balení: | 1 |
| Rozměr: | 40x20 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
Sapho

Česká firma SAPHO byla založena jako rodinný podnik a působí již od roku 1991. Patří společnosti UBC s.r.o.
Značka SAPHO v oboru koupelnového vybavení představuje tradici, kvalitu a cenovou dostupnost nabízených výrobků.
• koupelnového vybavení
• keramické obklady a dlažby
• vlastní výroba • vlastní design
• exkluzivní zastoupení zahraničních značek koupelnového vybavení

Související produkty
Akce
MILI otopné těleso 450x934 mm, bílá
VYPRODÁNO
4 326 Kč bez DPH
5 235 Kč
5 690 Kč
(–8 %)
Akce
MILI otopné těleso 600x1222 mm, bílá
VYPRODÁNO
5 543 Kč bez DPH
6 707 Kč
7 290 Kč
(–8 %)
Akce
MILI otopné těleso 600x1798 mm, bílá
VYPRODÁNO
6 988 Kč bez DPH
8 455 Kč
9 190 Kč
(–8 %)
Akce
MILI otopné těleso 600x1510 mm, bílá
VYPRODÁNO
6 303 Kč bez DPH
7 627 Kč
8 290 Kč
(–8 %)
Podobné produkty
Akce
Novinka
X-ROUND BLACK háček, černá mat
Skladem
156 Kč bez DPH
189 Kč
220 Kč
(–14 %)
Akce
260 Kč bez DPH
314 Kč
369 Kč
(–14 %)
Háček jednoduchý na otopný žebřík Metalia 2 chrom

