Magnetický dvojháček na otopné těleso
Značka: SAPHO

Rozumíme tomu, co prodáváme
Na trhu více než 25 let. 🛒 od roku 2009

Doprava ZDARMA
U vybraného zboží nebo při větším objemu objednávky – ušetříte.
Magnetický dvojháček na otopné těleso je praktický a elegantní doplněk do koupelny. Lze umístit na kovový magnetický povrch - např. koupelnové topení, kovovou skříňku nebo regál.
- Nosnost 5 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sušáky a háčky k otopným tělesům |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.235 kg |
| EAN: | 8592207004933 |
| Balení: | 1 |
| ? Barva: | Chrom |
| ? Materiál: | Mosaz |
| Rozměr: | 84x60x66 mm |
| Záruka: | 2 roky |
| Barva: | Chrom |
| Balení: | 1 |
| Rozměr: | 84x60x66 mm |
| Materiál: | Mosaz |
| Záruka: | 2 roky |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Sapho

Česká firma SAPHO byla založena jako rodinný podnik a působí již od roku 1991. Patří společnosti UBC s.r.o.
Značka SAPHO v oboru koupelnového vybavení představuje tradici, kvalitu a cenovou dostupnost nabízených výrobků.
• koupelnového vybavení
• keramické obklady a dlažby
• vlastní výroba • vlastní design
• exkluzivní zastoupení zahraničních značek koupelnového vybavení

Související produkty
Akce
BLOCK otopné těleso 280x1750 mm, bílá mat
do dvou týdnů
10 867 Kč bez DPH
13 149 Kč
15 290 Kč
Akce
Novinka
MILI otopné těleso 600x1222mm, černá mat
VYPRODÁNO
5 847 Kč bez DPH
7 075 Kč
7 690 Kč
Akce
Novinka
MILI otopné těleso 600x1798mm, černá mat
VYPRODÁNO
7 520 Kč bez DPH
9 099 Kč
9 890 Kč
Akce
Novinka
MILI otopné těleso 600x1510mm, černá mat
VYPRODÁNO
6 683 Kč bez DPH
8 087 Kč
8 790 Kč
Akce
MAGNIFICA otopné těleso 456x1206 mm, bílá s texturou
cca 6-10 týdnů
9 232 Kč bez DPH
11 171 Kč
12 990 Kč
Podobné produkty
Akce
TABELLA držák ručníků 390 mm, bílá mat
do dvou týdnů
960 Kč bez DPH
1 161 Kč
1 350 Kč

