
Rozumíme tomu, co prodáváme
Na trhu více než 25 let. 🛒 od roku 2009

Doprava ZDARMA
U vybraného zboží nebo při větším objemu objednávky – ušetříte.
- Spádovací lišta pomáhá zakrýt přechod vzniklý během výstavby sprchového koutu mezi spádovanou a nespádovanou částí podlahy.
- Pokud stojíte čelem k odtokovému kanálku a lišta má spád směrem ke kanálku po pravé ruce, jedná se o pravé provedení.
- Doporučujeme k odtokovým kanálkům s límcem ke stěně.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové kanálky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.36 kg |
| EAN: | 8590913813559 |
| Výška: | 10 |
| Délka: | 1000 |
| Balení: | 1 |
| ? Barva: | Nerez |
| Instalace: | Pravá |
| ? Materiál: | Nerez |
| Rozměr: | 100x1 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Barva: | Nerez |
| Výška: | 10 |
| Balení: | 1 |
| Instalace: | Pravá |
| Rozměr: | 100x1 cm |
| Délka: | 1000 |
| Materiál: | Nerez |
| Záruka: | 2 roky |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
Sapho

Česká firma SAPHO byla založena jako rodinný podnik a působí již od roku 1991. Patří společnosti UBC s.r.o.
Značka SAPHO v oboru koupelnového vybavení představuje tradici, kvalitu a cenovou dostupnost nabízených výrobků.
• koupelnového vybavení
• keramické obklady a dlažby
• vlastní výroba • vlastní design
• exkluzivní zastoupení zahraničních značek koupelnového vybavení

Související produkty
Podobné produkty
Akce
Novinka
Mereo Odtokový sprchový žlab 90 cm, vč. roštu TILE
Skladem u dodavatele, expedice 3-5 dní
(>10 ks)
2 819 Kč bez DPH
3 411 Kč
3 790 Kč
(–10 %)
Akce
Novinka
Mereo Čistící kus se zápachovou uzávěrou, nerez, pro CZ12x, CZ13x, , CZ17x, CZ18x
Skladem u dodavatele, expedice 3-5 dní
(>10 ks)
520 Kč bez DPH
629 Kč
699 Kč
(–10 %)
Akce
Novinka
Mereo Odtokový sprchový žlab do stěny 70 cm, vč. roštu TILE
Skladem u dodavatele, expedice 3-5 dní
(7 ks)
2 521 Kč bez DPH
3 051 Kč
3 390 Kč
(–10 %)
Akce
Novinka
Mereo Odtokový sprchový žlab 60 cm, vč. roštu WAVE
Skladem u dodavatele, expedice 3-5 dní
(>10 ks)
2 038 Kč bez DPH
2 466 Kč
2 740 Kč
(–10 %)

