Spádová lišta, levá, výška 10mm, délka 1000mm, nerez mat
Značka: SAPHO

Rozumíme tomu, co prodáváme
Na trhu více než 25 let. 🛒 od roku 2009

Doprava ZDARMA
U vybraného zboží nebo při větším objemu objednávky – ušetříte.
- Spádovací lišta pomáhá zakrýt přechod vzniklý během výstavby sprchového koutu mezi spádovanou a nespádovanou částí podlahy.
- Pokud stojíte čelem k odtokovému kanálku a lišta má spád směrem ke kanálku po levé ruce, jedná se o levé provedení.
- Doporučujeme k odtokovým kanálkům s límcem ke stěně.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové kanálky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.355 kg |
| EAN: | 8590913813542 |
| Výška: | 10 |
| Délka: | 1000 |
| Balení: | 1 |
| ? Barva: | Nerez |
| Instalace: | Levá |
| ? Materiál: | Nerez |
| Rozměr: | 100x1 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Barva: | Nerez |
| Výška: | 10 |
| Balení: | 1 |
| Instalace: | Levá |
| Rozměr: | 100x1 cm |
| Délka: | 1000 |
| Materiál: | Nerez |
| Záruka: | 2 roky |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Sapho

Česká firma SAPHO byla založena jako rodinný podnik a působí již od roku 1991. Patří společnosti UBC s.r.o.
Značka SAPHO v oboru koupelnového vybavení představuje tradici, kvalitu a cenovou dostupnost nabízených výrobků.
• koupelnového vybavení
• keramické obklady a dlažby
• vlastní výroba • vlastní design
• exkluzivní zastoupení zahraničních značek koupelnového vybavení

Související produkty
Podobné produkty
Akce
Novinka
Mereo Odtokový sprchový žlab 90 cm, vč. roštu WAVE
Skladem u dodavatele, expedice 3-5 dní
(>10 ks)
2 447 Kč bez DPH
2 961 Kč
3 290 Kč
Akce
Novinka
Podlahový žlab s nerezovým roštem, L-910, DN50
do dvou týdnů
2 720 Kč bez DPH
3 291 Kč
3 740 Kč
Akce
Novinka
Mereo Odtokový sprchový žlab 80 cm, vč. roštu STRIP
Skladem u dodavatele, expedice 3-5 dní
(>10 ks)
2 670 Kč bez DPH
3 231 Kč
3 590 Kč
Akce
Novinka
Mereo Odtokový sprchový žlab 50 cm, vč. roštu WAVE
Skladem u dodavatele, expedice 3-5 dní
(>10 ks)
1 964 Kč bez DPH
2 376 Kč
2 640 Kč
Akce
Novinka
Mereo Odtokový sprchový žlab ke stěně 70 cm, vč. roštu TILE
Skladem u dodavatele, expedice 3-5 dní
(>10 ks)
2 745 Kč bez DPH
3 321 Kč
3 690 Kč

