Sifon pro sprchové vaničky Turboflow 1, ø 90 mm, bílá

Rozumíme tomu, co prodáváme
Na trhu více než 25 let. 🛒 od roku 2009

Doprava ZDARMA
U vybraného zboží nebo při větším objemu objednávky – ušetříte.
Nízký vaničkový sifon, určený pro všechny typy sprchových vaniček, které mají otvor pro sifon o ø 90 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sifony vaničkové |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.46 kg |
| EAN: | 8592480045203 |
| ? Barva: | Bílá |
| ? Materiál: | Tělo ABS, těsnění pryž |
| Průměr: | 90 mm |
| Typ: | Sifon;Pro sprchové vaničky |
| Provozní teplota: | max. 80°C |
| Průtok (l/min): | 54 |
| Stavební výška: | 80 mm |
| Víko: | pochromovaný plast |
| Typ: | Sifon;Pro sprchové vaničky |
| Víko: | pochromovaný plast |
| Barva: | Bílá |
| Průměr: | 90 mm |
| Materiál: | Tělo ABS, těsnění pryž |
| Průtok (l/min): | 54 |
| Stavební výška: | 80 mm |
| Provozní teplota: | max. 80°C |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

