ROSANA MONOLITH rohová vana 136x136x63cm, bílá/černá

Neohodnoceno
Značka: Polysan
Dostupnost do měsíce
Možnosti doručení
Kód: 64119MB
49 790 Kč –20 % 39 832 Kč / ks 32 919 Kč bez DPH
ROSANA MONOLITH rohová vana 136x136x63cm, bílá/černá
Neohodnoceno
Značka: Polysan
ROSANA MONOLITH rohová vana 136x136x63cm, bílá/černá
Akce Novinka
49 790 Kč –20 %
Odborné poradenství
Odborné poradenství
Rádi vám poradíme s výběrem

Akrylát

Akrylátové vany a vaničky jsou vyráběny ze značkového akrylátu Akripol. Na rozdíl od koextrudovaných akrylátových desek, které mají měkčí povrch a menší chemickou odolnost, se akrylát Akripol vyrábí litím. To mj. znamená, že je probarvený v celé tloušťce, plně stálobarevný, neporézní a s vysokou povrchovou pevností. Má hladký povrch s minimální možností uklouznutí a dobře tlumí hluk dopadající vody.

MONOLITH vana

Samostojná akrylátová vana, kterou tvoří monolitický blok, což mimo elegantního vzhledu zaručuje i jednoduchou údržbu. Vana a krycí venkovní panel je z jednoho materiálu bez viditelného spojení. Ostrá venkovní hrana je přizpůsobená k instalaci na stěnu. Výhodou je rychlá instalace během 20 minut. Vanu lze doplnit vanovou zástěnou. Na objednávku lze osadit vnitřním LED osvětlením a hydromasážním perličkovým systémem TURBO AIR.

Balení obsahuje volně stojící akrylátovou vanu a ocelové podnože.

Vana typu MONOLITH zaujme svým precizním zpracováním a čistým designem. Vana s obkladovým panelem tvoří monolitický blok s ostrou hranou, což mimo elegantního vzhledu zaručuje i jednoduchou údržbu. Stabilní konstrukce, ostré venkovní hrany, integrované podpěrné nohy a nízká hmotnost navíc zajišťují i snadnou a rychlou instalaci.

Pro ještě větší požitek z koupele lze na objednávku vanu osadit vnitřním LED RGB osvětlením a hydromasážním perličkovým systémem TURBO AIR.

Doplňkové parametry

Kategorie: Rohové vany
Hmotnost: 34.6 kg
Balení: 1
Barva: Bílá/Černá
Délka: 1360
Instalace: Instalace do levého rohu, Instalace do pravého rohu
? Materiál: Akrylát
Objem: 290
Průměr odpadu: 52
Rozměr: 136x136x63 cm
Šířka: 1360
Tvar: Rohové
Vlastnosti: MONOLITH
Výška: 630
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Polysan sanitární technika

je česká firma vyrábějící koupací vany různých tvarů, hydromasážní a perličkové systémy do těchto van, sprchové vaničky a kouty, sprchové zástěny a sprchové masážní panely.

Výrobní a obchodní společnost Polysan s.r.o. byla založena roku 1996 jako sdružení podnikatelů. Její sídlo je v Nesměřicích u Zruče nad Sázavou. První Polysan akrylátová vana zde spatřila světlo světa v průběhu roku 1996. Zprvu se produkce skládala z pouhých osmi typů van, které si rychle získaly přízeň na domácím trhu. Postupně se sortiment rozšiřoval o sprchové vaničky, panely, sprchové kouty. V současné době firma nabízí téměř 100 typů akrylátových koupacích van různých tvarů (rohové, excentrické, oválné, obdélníkové...), hydromasážní a perličkové systémy do těchto van, sprchové vaničky a kouty, sprchové zástěny a sprchové masážní panely.

polysan_koupelny_online