PANEDA umyvadlová skříňka 55x55x34,2cm, bílá


Zpomalovací panty
Nábytek je vybaven mechanismem zpomalovacích pantů u dvířek. Dvířka stačí jen lehce postrčit a ona se již sama dovřou.
Kolekce PANEDA je minimalistický moderní koupelnový nábytek s bezúchytkovým otevíráním. Skříňky jsou ve variantě bílá lesk a v kombinaci bílého korpusu a čel v dub emporio, provedení strip. V nabídce jsou nejžádanější rozměry umyvadlových skříněk 60 - 120 cm s oblíbenými keramickými umyvadly SLIM, které doplňuje vysoká doplňková skříňka s dvířky a 2 praktickými zásuvkami. Umyvadlové skříňky jsou vybaveny zpomalovacími výsuvy s dotahem od firmy Hettich.
Nábytek je dodáván ve smontovaném stavu, připraven k okamžité instalaci. Nábytek instalujte na rovnou stěnu. Nevystavujte nábytek trvalé vlhkosti a styku s vodou. Koupelnu vždy řádně odvětrejte. Při zkroucení korpusu skříňky může dojít k poruše funkce dovíracích mechanismů. Proti případnému zatékání vody do umyvadlové skříňky použijte silikonový tmel.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skříňky pro umyvadla |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 8590913124617 |
| Šířka: | 550 |
| Hloubka: | 342 |
| Výška: | 550 |
| Balení: | 1 |
| ? Barva: | Bílá |
| Instalace: | Závěsné na stěnu |
| ? Materiál: | MDF/lamino |
| Rozměr: | 55x55x34,2 cm |
| Typ skříňky: | Dvířka |
| Typ umyvadla: | Klasické umyvadlo |
| Výbava: | Zpomalovací panty |
| Záruka: | 2 roky |
| Balení neobsahuje: | Umyvadlo |
| 3D model: | ANO |
| Barva: | Bílá |
| Šířka: | 550 |
| Výška: | 550 |
| Hloubka: | 342 |
| Balení: | 1 |
| Rozměr: | 55x55x34,2 cm |
| Materiál: | MDF/lamino |
| Výbava: | Zpomalovací panty |
| Typ skříňky: | Dvířka |
| Záruka: | 2 roky |
| Typ umyvadla: | Klasické umyvadlo |
| Instalace: | Závěsné na stěnu |
| Balení neobsahuje: | Umyvadlo |
| 3D model: | ANO |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Aqualine
koupelnové vybavení za ceny, které potěší. Ze široké nabídky produktů do koupelny značky AQUALINE vybavíte koupelnu s minimálními náklady a přitom v kvalitním provedení.



