OASIS police do prostoru 40x52cm, kompozit, černá mat
Značka: SAPHO

Rozumíme tomu, co prodáváme
Na trhu více než 25 let. 🛒 od roku 2009

Doprava ZDARMA
U vybraného zboží nebo při větším objemu objednávky – ušetříte.
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní příslušenství k umyvadlům |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 8590913135583 |
| Šířka: | 400 |
| Hloubka: | 520 |
| Výška: | 12 |
| Balení: | 1 |
| ? Barva: | Černá mat |
| ? Materiál: | Kompozit |
| Rozměr: | 40x1,2x52 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| 3D model: | ANO |
| Barva: | Černá mat |
| Šířka: | 400 |
| Výška: | 12 |
| Hloubka: | 520 |
| Balení: | 1 |
| Rozměr: | 40x1,2x52 cm |
| Materiál: | Kompozit |
| Záruka: | 2 roky |
| 3D model: | ANO |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Sapho

Česká firma SAPHO byla založena jako rodinný podnik a působí již od roku 1991. Patří společnosti UBC s.r.o.
Značka SAPHO v oboru koupelnového vybavení představuje tradici, kvalitu a cenovou dostupnost nabízených výrobků.
• koupelnového vybavení
• keramické obklady a dlažby
• vlastní výroba • vlastní design
• exkluzivní zastoupení zahraničních značek koupelnového vybavení

Související produkty
Podobné produkty
Akce
THE NEW YORKER konstrukce pro umyvadlo 100cm, chrom
cca 6-10 týdnů
26 645 Kč bez DPH
32 241 Kč
37 490 Kč
Akce
Novinka
RETRO keramická konzole pro umyvadlo 105001, 1 ks, černá mat
cca 6-10 týdnů
3 688 Kč bez DPH
4 463 Kč
5 190 Kč
Akce
HAKO keramický podstavec ke stěně pro umyvadlo 554301, bílá
cca 6-10 týdnů
7 313 Kč bez DPH
8 849 Kč
10 290 Kč
Akce
THE NEW YORKER konstrukce pro umyvadlo 120cm, černá mat
cca 6-10 týdnů
32 900 Kč bez DPH
39 809 Kč
46 290 Kč
Akce
THE NEW YORKER závěsná konstrukce pro umyvadlo 120cm, chrom
cca 6-10 týdnů
26 148 Kč bez DPH
31 639 Kč
36 790 Kč

