Turecké WC nášlapné 59,5x62,5cm, nerez lesk
Značka: NOFER

Rozumíme tomu, co prodáváme
Na trhu více než 25 let. 🛒 od roku 2009

Doprava ZDARMA
U vybraného zboží nebo při větším objemu objednávky – ušetříte.
Antivandalová podlahová turecká WC mísa.
- Materiál: nerezová ocel AISI 304. Tloušťka 1,2 mm.
- Povrchová úprava: lesk
- Připojení: odpad Ø 100 mm, přívod vody 1" G
Doplňkové parametry
| Kategorie: | WC a záchody – toalety a klozety pro moderní koupelnu |
|---|---|
| Hmotnost: | 6.8 kg |
| EAN: | 8435368808890 |
| Šířka: | 595 |
| Hloubka: | 625 |
| Výška: | 208 |
| ? Barva: | Nerez leštěný |
| ? Materiál: | Nerez |
| Rozměr: | 59,5x20,8x62,5 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Barva: | Nerez leštěný |
| Šířka: | 595 |
| Výška: | 208 |
| Hloubka: | 625 |
| Rozměr: | 59,5x20,8x62,5 cm |
| Materiál: | Nerez |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 6,79 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Země původu: Španělsko

Související produkty
Akce
Novinka
Výprodej
+ Dárek
Nimco LED zrcadlo 600x800 se dvěma dotykovými senzory ZP 22002VX ✅ Dárek Čistící hadřík na zrcadlo
Skladem
4 373 Kč bez DPH
5 291 Kč
6 152 Kč
Koupelnové podsvícené LED zrcadlo. Příkon 10,5 W. Možnost nastavení barevné teploty od 3000 - 6500 K. Možnost nastavení intenzity svítivosti. 756 Lumen.
Akce
Ravak SD Chrome II dvířka 40 P, bílá
do dvou týdnů
590 Kč bez DPH
714 Kč
840 Kč
Dvířka Chrome ke korpusu skříňky pod umývátko SD 400 Chrome. V bílém provedení. Pravá varianta.
Akce
SIMPLE LINE odpadkový koš kulatý 12l, nerez lesk
VYPRODÁNO
(1 ks)
379 Kč bez DPH
459 Kč
499 Kč
Podobné produkty
Doprava zdarma
Sanela SLWN 07 WC nášlapné - nerez
Na dotaz
13 420 Kč bez DPH
16 238 Kč
Nerezové nášlapné WC (turecké) včetně dvou splachovacích spršek a nerezového sifonu, povrch matný.
Akce
CLASSIC WC sedátko, Soft Close, ořech/chrom
cca 6-10 týdnů
4 826 Kč bez DPH
5 839 Kč
6 790 Kč

