LOREA skříňka spodní policová 30x44x51,2cm, dub collingwood


Lze vyrobit v tomto barevném provedení:
Cenová skupina A příplatek 0%
Cenová skupina B: příplatek 30%
34 Antracit matný
Dodací lhůta cenové skupiny B je 6 týdnů.
Čistý design série LOREA se vyznačuje jednoduchým bezúchytkovým otevíráním zásuvek. Sestavy zásuvkových skříněk v kombinaci s otevřenou policí nebo skříňkou nabízí rozměry od 70 do 180 cm. Pro tyto sestavy lze vybírat konsolová umyvadla Areca, polozápustná Brahea nebo z široké nabídky umyvadel na postavení, která lze na desce libovolně umístit.
Uvnitř skříňky je nad zásuvkou praktická police na drobnosti každodenní potřeby. Pod hranu umyvadla lze instalovat tlumené LED osvětlení, které pro jeho nízkou spotřebu (1W) není nutné vypínat.
Nábytek je ihned k dispozici ve 3 barevných variantách nebo k dodání na objednávku dle vzorníku.
LOREA + ARECA umyvadla (litý mramor)
LOREA + BRAHEA polozápustná umyvadla (Solid Surface)
LOREA + deska + umyvadlo na desku
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nízké skříňky |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 8590913131431 |
| Šířka: | 300 |
| Hloubka: | 512 |
| Výška: | 440 |
| ? Barva: | Hnědá |
| Dekor: | Dub Collingwood |
| Instalace: | Závěsné na stěnu |
| Jiné barevné provedení: | Dle vzorníku |
| ? Materiál: | MDF/lamino |
| Rozměr: | 30x44x51,2 cm |
| Typ skříňky: | Otevřená |
| Záruka: | 2 roky |
| 3D model: | ANO |
| Barva: | Hnědá |
| Šířka: | 300 |
| Výška: | 440 |
| Hloubka: | 512 |
| Rozměr: | 30x44x51,2 cm |
| Materiál: | MDF/lamino |
| Dekor: | Dub Collingwood |
| Typ skříňky: | Otevřená |
| Záruka: | 2 roky |
| Jiné barevné provedení: | Dle vzorníku |
| Instalace: | Závěsné na stěnu |
| 3D model: | ANO |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Sapho

Česká firma SAPHO byla založena jako rodinný podnik a působí již od roku 1991. Patří společnosti UBC s.r.o.
Značka SAPHO v oboru koupelnového vybavení představuje tradici, kvalitu a cenovou dostupnost nabízených výrobků.
• koupelnového vybavení
• keramické obklady a dlažby
• vlastní výroba • vlastní design
• exkluzivní zastoupení zahraničních značek koupelnového vybavení























