LOREA skříňka 100x46x51,5cm (70+30Pcm), levá, bílá mat


Lze vyrobit v tomto barevném provedení:
Cenová skupina A příplatek 0%
Cenová skupina B: příplatek 30%
34 Antracit matný
Cenová skupina C: příplatek 50%
jakákoliv barva dle vzorníku RAL nebo NCS v lesklém nebo matném provedení
Dodací lhůta cenových skupin B a C je 6 týdnů.
Tiché a plynulé zavírání
Nábytek je vybaven pojezdy zásuvek s pomalým dojezdem a systémem automatického dovření zásuvek. Již žádné hlučné dovírání.
Čistý design série LOREA se vyznačuje jednoduchým bezúchytkovým otevíráním zásuvek. Sestavy zásuvkových skříněk v kombinaci s otevřenou policí nebo skříňkou nabízí rozměry od 70 do 180 cm. Pro tyto sestavy lze vybírat konsolová umyvadla Areca, polozápustná Brahea nebo z široké nabídky umyvadel na postavení, která lze na desce libovolně umístit.
Uvnitř skříňky je nad zásuvkou praktická police na drobnosti každodenní potřeby. Pod hranu umyvadla lze instalovat tlumené LED osvětlení, které pro jeho nízkou spotřebu (1W) není nutné vypínat.
Nábytek je ihned k dispozici ve 3 barevných variantách nebo k dodání na objednávku dle vzorníku.
LOREA + ARECA umyvadla (litý mramor)
LOREA + BRAHEA polozápustná umyvadla (Solid Surface)
LOREA + deska + umyvadlo na desku
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skříňky pro umyvadla |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 8590913131455 |
| Šířka: | 1010 |
| Hloubka: | 515 |
| Výška: | 460 |
| Balení: | 2 |
| ? Barva: | Bílá mat |
| Instalace: | Závěsné na stěnu |
| Jiné barevné provedení: | Dle vzorníku |
| ? Materiál: | MDF/lamino |
| Rozměr: | 101x46x51,5 cm |
| Typ skříňky: | Zásuvky |
| Typ umyvadla: | Klasické umyvadlo |
| Výbava: | Tiché a plynulé zavírání |
| Záruka: | 2 roky |
| Balení neobsahuje: | Umyvadlo |
| Barva: | Bílá mat |
| Šířka: | 1010 |
| Výška: | 460 |
| Hloubka: | 515 |
| Balení: | 2 |
| Rozměr: | 101x46x51,5 cm |
| Materiál: | MDF/lamino |
| Výbava: | Tiché a plynulé zavírání |
| Typ skříňky: | Zásuvky |
| Záruka: | 2 roky |
| Jiné barevné provedení: | Dle vzorníku |
| Typ umyvadla: | Klasické umyvadlo |
| Instalace: | Závěsné na stěnu |
| Balení neobsahuje: | Umyvadlo |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Sapho

Česká firma SAPHO byla založena jako rodinný podnik a působí již od roku 1991. Patří společnosti UBC s.r.o.
Značka SAPHO v oboru koupelnového vybavení představuje tradici, kvalitu a cenovou dostupnost nabízených výrobků.
• koupelnového vybavení
• keramické obklady a dlažby
• vlastní výroba • vlastní design
• exkluzivní zastoupení zahraničních značek koupelnového vybavení
































