Krycí rozeta obdélníková k připojení TWIN, černá mat
Značka: SAPHO

Rozumíme tomu, co prodáváme
Na trhu více než 25 let. 🛒 od roku 2009

Doprava ZDARMA
U vybraného zboží nebo při větším objemu objednávky – ušetříte.
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Připojovací sady pro koupelnové radiátory |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.14 kg |
| EAN: | 8590913897818 |
| Šířka: | 120 |
| Hloubka: | 10 |
| Výška: | 70 |
| Balení: | 1 |
| ? Barva: | Černá mat |
| Rozměr: | 120x70 mm |
| Záruka: | 2 roky |
| Barva: | Černá mat |
| Šířka: | 120 |
| Výška: | 70 |
| Hloubka: | 10 |
| Balení: | 1 |
| Rozměr: | 120x70 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Sapho

Česká firma SAPHO byla založena jako rodinný podnik a působí již od roku 1991. Patří společnosti UBC s.r.o.
Značka SAPHO v oboru koupelnového vybavení představuje tradici, kvalitu a cenovou dostupnost nabízených výrobků.
• koupelnového vybavení
• keramické obklady a dlažby
• vlastní výroba • vlastní design
• exkluzivní zastoupení zahraničních značek koupelnového vybavení

Související produkty
Akce
TABELLA otopné těleso 490x1590 mm, černá mat
do dvou týdnů
10 369 Kč bez DPH
12 547 Kč
14 590 Kč
Podobné produkty
Akce
Novinka
WICHER krycí rozeta kulatá, pár, černá mat
do dvou týdnů
502 Kč bez DPH
607 Kč
690 Kč

