HAKL SR JET 4800 vysoušeč rukou s HEPA filtrem


ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI
- bezdotyková obsluha
- senzorové spuštění a vypnutí ventilátoru
- 2× antibakteriální HEPA filtr
- zabudované UV světlo s dezinfekčním zářením
- soustředěný proud vzduchu s JET efektem
- hygienický a bezúdržbový provoz
- vysoký výkon při příkonu jen 800W
- zajištěno proti nepovolené demontáži
- jednoduchá instalace k elektrické síti
POPIS VÝROBKU
Vysoušeč rukou HAKL SR JET 4800 se automaticky uvede do činnosti přiblížením rukou ke spodní části vysoušeče. Senzor zapne spirálu a ventilátor spustí proud teplého vzduchu. Po vzdálení rukou se ohřev s malým zpožděním vypne. Bezdotykový provoz umožní hygienické a snadné osušení rukou. V případě neúmyslného umístění předmětu v dosahu senzoru vypne časová pojistka ventilátor po jedné minutě. Vysoušeč rukou je určen pro montáž na svislou stěnu a pomocí čtyř šroubů.
Připojení k elektrické síti je možné pomocí dodávaného přívodního kabelu nebo připojením zabudovaného kabelu ze stěny přímo ke svorkovnici vysoušeče. Koncentrovaný masivní proud předehřátého vzduchu na 42 °C. „JET efektem“ okamžitě osuší ruce. Automatická obsluha vysoušeče bezúdržbový provoz zaručují vysoký komfort použití i v prostorách s častým používáním a to při nízké spotřebě pouhých 800W.
HEPA FILTER

JET EFEKT
Soustředěný proud vzduchu s JET efektem při rychlosti vzduchu 105 m/s osuší ruce za velmi krátkou dobu.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysoušeče rukou |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 8586018642736 |
| Automatické vypnutí:: | ano |
| Délka přívodního kabelu:: | 1 m |
| Hepa filtr:: | ano |
| Hmostnost brutto:: | 3,78 kg |
| Hmotnost netto:: | 3,41 kg |
| Jištění:: | 6A |
| Kryt:: | nerez ocel |
| Napětí:: | 230V |
| Pojistka proti přehřátí:: | ano |
| Příkon:: | 800 W |
| Rozměry:: | 27,7 x 20,9 x 16,5 cm |
| Rychlost vzduchu:: | 105 m/s |
| Stupeň krytí:: | IP X1 |
| Typ přívodního kabelu:: | 3C 0,75mm2 Flexo |
| Typ spínání:: | optické |
| Typ ventilátoru:: | tryskový |
| UV filtr:: | ano |
| Výrobce:: | HAKL |
| Zástrčka:: | ano |
| Výrobce:: | HAKL |
| Příkon:: | 800 W |
| Napětí:: | 230V |
| Jištění:: | 6A |
| Stupeň krytí:: | IP X1 |
| Rychlost vzduchu:: | 105 m/s |
| Typ ventilátoru:: | tryskový |
| Typ přívodního kabelu:: | 3C 0,75mm2 Flexo |
| Délka přívodního kabelu:: | 1 m |
| Zástrčka:: | ano |
| Typ spínání:: | optické |
| Automatické vypnutí:: | ano |
| Hepa filtr:: | ano |
| UV filtr:: | ano |
| Kryt:: | nerez ocel |
| Pojistka proti přehřátí:: | ano |
| Hmotnost netto:: | 3,41 kg |
| Hmostnost brutto:: | 3,78 kg |
| Rozměry:: | 27,7 x 20,9 x 16,5 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
HAKL je renomovaný slovenský výrobce specializující se na elektrické ohřívače vody, vodovodní baterie, elektrické podlahové vytápění a vysoušeče rukou. Sídlo společnosti se nachází v Ivance pri Dunaji, odkud zásobuje domácnosti i komerční objekty po celé střední Evropě.
Produkty značky HAKL jsou známé svou spolehlivostí, technologickou vyspělostí a dlouhou životností. V oblasti ohřevu vody nabízí široké portfolio od beztlakových a tlakových průtokových ohřívačů přes zásobníkové bojlery až po kombinované sety s bateriemi. Využívají patentovanou technologii Dry Heating a systém Long Life Technology, které minimalizují usazování vodního kamene a zajišťují úsporný provoz.
V segmentu podlahového vytápění HAKL nabízí elektrické topné rohože pro komfortní a efektivní vytápění koupelen, kuchyní i obytných prostor. Vysoušeče rukou této značky představují moderní hygienické řešení pro veřejné i soukromé prostory.
HAKL klade důraz na uživatelský komfort, snadnou instalaci a energetickou efektivitu. Je ideální volbou pro každého, kdo hledá kvalitní a dostupné řešení pro ohřev vody a vytápění.

| Výrobní společnost : | HAKL |
|---|---|
| Adresa : | Vajnorská cesta 6, 900 28 Ivanka pri Dunaji |
| E-mail : | hakl@hakl.sk |

