

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI
- bezdotyková obsluha
- senzorové spuštění ventilátoru
- automatické vypnutí po odtažení rukou
- bezúdržbový provoz
- tichý chod ventilátoru
- zajištěno proti nepovolené demontáži
- jednoduchá instalace k elektrické síti
POPIS VÝROBKU
Vysoušeč rukou HAKL SR 1800 se automaticky uvede do činnosti přiblížením rukou ke spodní části vysoušeče. Senzor zapne spirálu a ventilátor spustí proud teplého vzduchu. Po vzdálení rukou se ohřev s malým zpožděním vypne. Bezdotykový provoz umožní hygienické a snadné osušení rukou. V případě neúmyslného umístění předmětu v dosahu senzoru vypne časová pojistka ventilátor po jedné minutě. Vysoušeč rukou je určen pro montáž na svislou stěnu a pomocí západky mechanismu na zadní straně krytu je chráněn proti nepovolené demontáži.
Připojení k elektrické síti je možné pomocí dodávaného přívodního kabelu nebo připojením zabudovaného kabelu ze stěny přímo ke svorkovnici vysoušeče. Rozptyl vzduchu výkonného ventilátoru osuší ruce za krátkou dobu. Automatická obsluha vysoušeče bezúdržbový provoz zaručují vysoký komfort použití.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysoušeče rukou |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 8586018640312 |
| Automatické vypnutí:: | ano |
| Délka přívodního kabelu:: | 1 m |
| Hepa filtr:: | ne |
| Hmostnost brutto:: | 2,45 kg |
| Hmotnost netto:: | 2,10 kg |
| Jištění:: | 10A |
| Kryt:: | plast |
| Napětí:: | 230V |
| Pojistka proti přehřátí:: | ano |
| Příkon:: | 1800 W |
| Rozměry:: | 25,2 x 23,8 x 22,3 cm |
| Rychlost vzduchu:: | 22 m/s |
| Stupeň krytí:: | IP X1 |
| Typ přívodního kabelu:: | 2D 0,75mm2 Flexo |
| Typ spínání:: | optické |
| Typ ventilátoru:: | klasický |
| UV filtr:: | ne |
| Výrobce:: | HAKL |
| Zástrčka:: | ano |
| Výrobce:: | HAKL |
| Příkon:: | 1800 W |
| Napětí:: | 230V |
| Jištění:: | 10A |
| Stupeň krytí:: | IP X1 |
| Rychlost vzduchu:: | 22 m/s |
| Typ ventilátoru:: | klasický |
| Typ přívodního kabelu:: | 2D 0,75mm2 Flexo |
| Délka přívodního kabelu:: | 1 m |
| Zástrčka:: | ano |
| Typ spínání:: | optické |
| Automatické vypnutí:: | ano |
| Hepa filtr:: | ne |
| UV filtr:: | ne |
| Kryt:: | plast |
| Pojistka proti přehřátí:: | ano |
| Hmotnost netto:: | 2,10 kg |
| Hmostnost brutto:: | 2,45 kg |
| Rozměry:: | 25,2 x 23,8 x 22,3 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
HAKL je renomovaný slovenský výrobce specializující se na elektrické ohřívače vody, vodovodní baterie, elektrické podlahové vytápění a vysoušeče rukou. Sídlo společnosti se nachází v Ivance pri Dunaji, odkud zásobuje domácnosti i komerční objekty po celé střední Evropě.
Produkty značky HAKL jsou známé svou spolehlivostí, technologickou vyspělostí a dlouhou životností. V oblasti ohřevu vody nabízí široké portfolio od beztlakových a tlakových průtokových ohřívačů přes zásobníkové bojlery až po kombinované sety s bateriemi. Využívají patentovanou technologii Dry Heating a systém Long Life Technology, které minimalizují usazování vodního kamene a zajišťují úsporný provoz.
V segmentu podlahového vytápění HAKL nabízí elektrické topné rohože pro komfortní a efektivní vytápění koupelen, kuchyní i obytných prostor. Vysoušeče rukou této značky představují moderní hygienické řešení pro veřejné i soukromé prostory.
HAKL klade důraz na uživatelský komfort, snadnou instalaci a energetickou efektivitu. Je ideální volbou pro každého, kdo hledá kvalitní a dostupné řešení pro ohřev vody a vytápění.

| Výrobní společnost : | HAKL |
|---|---|
| Adresa : | Vajnorská cesta 6, 900 28 Ivanka pri Dunaji |
| E-mail : | hakl@hakl.sk |

