EMONA umyvadlová skříňka 39,4x55x39cm, bílá lesk


Lze vyrobit v tomto barevném provedení:
Korpus skříněk: Cenová skupina A, B, C
Zásuvky a dvířka: Cenová skupina C
Cenová skupina A příplatek 0%
Cenová skupina B: příplatek 30%
34 Antracit matnýCenová skupina C: příplatek 50%
jakákoliv barva dle vzorníku RAL nebo NCS v lesklém nebo matném provedení
Dodací lhůta cenových skupin B a C je 6 týdnů.
Tiché a plynulé zavírání
Nábytek je vybaven pojezdy zásuvek s pomalým dojezdem a systémem automatického dovření zásuvek. Již žádné hlučné dovírání.
Elegantní a kompaktní provedení umyvadlových skříněk EMONA je předurčuje do koupelen s nedostatkem místa. Podle zvoleného typu umyvadla lze skříňku umístit i do rohu nebo zádveří. Její variabilita zde ale nekončí - ke skříňce nabízíme také desky pod umyvadla na postavení. I zde můžete vybírat a zvolit desku z rockstone nebo desku v dekoru skříňky z DTDL.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skříňky pro umyvadla |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 8590913119439 |
| Šířka: | 394 |
| Hloubka: | 390 |
| Výška: | 550 |
| Balení: | 1 |
| Balení obsahuje: | Úchytka |
| ? Barva: | Bílá |
| Instalace: | Závěsné na stěnu |
| Jiné barevné provedení: | Dle vzorníku |
| ? Materiál: | MDF/lamino |
| Rozměr: | 39,4x55x39 cm |
| Typ skříňky: | Zásuvky |
| Typ umyvadla: | Klasické umyvadlo |
| Výbava: | Tiché a plynulé zavírání |
| Záruka: | 2 roky |
| Balení neobsahuje: | Umyvadlo |
| 3D model: | ANO |
| Barva: | Bílá |
| Šířka: | 394 |
| Výška: | 550 |
| Hloubka: | 390 |
| Balení: | 1 |
| Rozměr: | 39,4x55x39 cm |
| Materiál: | MDF/lamino |
| Výbava: | Tiché a plynulé zavírání |
| Typ skříňky: | Zásuvky |
| Záruka: | 2 roky |
| Jiné barevné provedení: | Dle vzorníku |
| Typ umyvadla: | Klasické umyvadlo |
| Balení obsahuje: | Úchytka |
| Instalace: | Závěsné na stěnu |
| Balení neobsahuje: | Umyvadlo |
| 3D model: | ANO |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Sapho

Česká firma SAPHO byla založena jako rodinný podnik a působí již od roku 1991. Patří společnosti UBC s.r.o.
Značka SAPHO v oboru koupelnového vybavení představuje tradici, kvalitu a cenovou dostupnost nabízených výrobků.
• koupelnového vybavení
• keramické obklady a dlažby
• vlastní výroba • vlastní design
• exkluzivní zastoupení zahraničních značek koupelnového vybavení





























