Dřez 44x74 s odkapem a přepadem nerez DR44/74


Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dřezy nerezové |
|---|---|
| Hmotnost: | 2 kg |
| EAN: | 8590309077602 |
| Hloubka krabice: | 445 mm |
| Hloubka výrobku: | 440 mm |
| Provedení: | nerez |
| Šířka krabice: | 745 mm |
| Šířka výrobku: | 740 mm |
| Typ: | s odkapem |
| Výška krabice: | 170 mm |
| Výška výrobku: | 165 mm |
| Záruka na dřez [let]: | 5 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Novaservis je přední český výrobce a prodejce vodovodních baterií a koupelnových doplňků, který působí na trhu již od roku 1990. Nabízí širokou škálu kvalitních a designových produktů, které jsou vyráběny ve Znojmě podle evropských standardů. Novaservis je součástí mezinárodní skupiny FERRO, která působí v 21 zemích Evropy. Novaservis se zaměřuje na inovace, ekologii a spokojenost zákazníků. Vodovodní baterie jsou vybaveny inovativním řešením, které pomáhá šetřit výdaje domácnosti, vodu i přírodu. Novaservis se může pochlubit miliony spokojených uživatelů díky velké pozornosti věnované detailům a dokonalému provedení produktů. Atraktivní a moderní design reflektuje nejnovější celosvětové trendy a dokonale podtrhuje moderní styl každé koupelny či kuchyně.
![]()
Související produkty
Dřezová baterie FRACTO v elegantním provedení gun metal je ideální volbou pro moderní kuchyně. Nabízí vysoký výtok, otočné ramínko a spolehlivou konstrukci, která zvládne...
Podobné produkty
Vnější rozměr 76x43,5 cm a hloubka 15 cm. Kuchyňský dřez s odkapovou plochou a přepadem. Součástí balení je sifon NSP 49. Prodloužená záruka 5 let.
Vnější rozměr 60x80 cm a hloubka 15 cm. Celoplošný pravý kuchyňský dřez s odkapovou plochou bez přepadu. Součástí balení je sifon NSP 45. Prodloužená záruka 5 let.
Vnější rozměr 48x48 cm a hloubka 16 cm. Kuchyňský dřez z tkaného nerezu s přepadem. Součástí balení je sifon NSP 49. Prodloužená záruka 5 let.
Vnější rozměr 45x58 cm a hloubka 16,5 cm. Kuchyňský dřez s odkapovou plochou a přepadem. Součástí balení je sifon NSP 89. Prodloužená záruka 5 let.
Vnější rozměr 86x43,5 cm a hloubka 15 cm. Kuchyňský dřez s odkapovou plochou a přepadem. Součástí balení je sifon NSP 49. Prodloužená záruka 5 let.
Vnější průměr 51cm a hloubka 16,5 cm. Kulatý kuchyňský dřez s přepadem. Součástí balení je sifon NSP 89. Prodloužená záruka 5 let.
Vnější rozměr 40x50 cm a hloubka 15,5 cm. Kuchyňský dřez s přepadem. Součástí balení je sifon NSP 49. Prodloužená záruka 5 let.
Vnější rozměr 49x78 cm a hloubka 16 cm. Kuchyňský dřez s přepadem a s odkapovou plochou. Součástí balení je sifon NSP 89. Prodloužená záruka 5 let.

