ANTIK WC kombi, spodní/zadní odpad, bílá

Rozumíme tomu, co prodáváme
Na trhu více než 25 let. 🛒 od roku 2009

Doprava ZDARMA
U vybraného zboží nebo při větším objemu objednávky – ušetříte.
Série sanitární keramiky ANTIK v retro stylu zaujme elegantními liniemi. Obsahuje praktická umyvadla s odkladnými plochami pro použití jako nástěnná nebo doplněná podpěrnými nohami, závěsné WC, bidet a WC kombi.
K retro umyvadlům a bidetu doporučujeme vodovodní baterie ze série Antea. V balení WC mísy a WC kombi není obsaženo WC sedátko, je potřeba koupit samostatně.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | WC kombi |
|---|---|
| Hmotnost: | 1 kg |
| EAN: | 8590913902123 |
| Šířka: | 380 |
| Hloubka: | 630 |
| Výška: | 850 |
| Balení: | 3 |
| ? Barva: | Bílá |
| ? Splachování: | Standard |
| ? Materiál: | Keramika |
| Rozměr: | 38x85x63 cm |
| Tvar: | Retro |
| Výbava: | Odpad spodní;Odpad zadní |
| Záruka: | 2 roky |
| Balení neobsahuje: | WC sedátko |
| Objem splachovací vody: | 4 l / 6 l |
| Barva: | Bílá |
| Šířka: | 380 |
| Výška: | 850 |
| Hloubka: | 630 |
| Balení: | 3 |
| Rozměr: | 38x85x63 cm |
| Materiál: | Keramika |
| Tvar: | Retro |
| Výbava: | Odpad spodní;Odpad zadní |
| Záruka: | 2 roky |
| Technologie splachování: | Standard |
| Balení neobsahuje: | WC sedátko |
| Objem splachovací vody: | 4 l / 6 l |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
CREAVIT
Turecko


