ventilátor Intellivent

2 hodnocení
Značka: Fresh

Intellivent ventilátor s automatickým řízením, minimální spotřebou energie, neslyšitelným provozem.

Dostupnost 3
Možnosti doručení
Kód: 46
7 688 Kč –40 % 4 597 Kč / ks 3 799 Kč bez DPH
ventilátor Intellivent
2 hodnocení
Značka: Fresh
ventilator_Intellivent
7 688 Kč –40 %
5,0 2 hodnocení

Odtahový ventilátor Intellivent není jen obyčejný větrák. Jeho pořízením získáte velice kvalitní zařízení, s jehož pomocí bude život mnohem snadnější a především zdravější.

Nová generace odtahových ventilátorů

Odtahový ventilátor Intellivent představuje uživatelsky příjemný a funkční výrobek za použití nejnovějších technologických poznatků, který stanovuje nové standardy.
Odtahový ventilátor Intellivent zajistí vždy čerstvý vzduch a reguluje jeho vlhkost. A navíc se o nic nemusíte starat, vše udělá za vás!

 

Velmi tichý provoz

Za běžného provozu dosahuje hlučnosti pouhých 22 dB, což je prakticky neslyšitelné. Jedná se o nejtišší odtahový ventilátor do koupelnen apod.

 

Energeticky úsporný výrobek

Oproti běžným ventilátorům dokáže Intellivent pracovat na plný výkon s příkonem pouhých 5 W! To znamená až třikrát menší spotřebu, než u běžně prodávaných ventilátorů.

 

Dlouhá životnost

Konstrukce ventilátoru je navržená pro nepřetržitý provoz bez ztráty výkonu. Speciální motory v kombinaci s extrémně odolnými ložisky jsou schopny pracovat nepřetržitě 60 000 hodin, což se rovná zhruba 7 rokům provozu.

 

Inteligentní řízení vlhkosti

Automatické řízení vlhkosti přizpůsobí provozní režim tak, aby byl zajištěn stále čistý vzduch, tedy bez rizika vzniku plísní.
Pokud hovoříme o automatickém řízení vlhkosti, tak vskutku máme na mysli automatické – řízené mikroprocesorem bez zásahu obsluhy. Pro uživatele tím odpadá pracné nastavování hodnot relativní vlhkosti, jak je tomu u ostatních ventilátorů od jiných výrobců, nebo dodavatelů.
Odtahový ventilátor Intellivent si sám otestuje hodnotu relativní vlhkosti při svém prvním uvedení do provozu. V okamžiku, kdy dojde k nárůstu relativní vlhkosti, se automaticky uvede do provozu, ve kterém je tak dlouho, než se vrátí relativní vlhkost na původní hodnotu; pokud zjistí, že svou činností není schopen relativní vlhkost snížit, ventilátor se vypne. V tomto okamžiku mikroprocesor opětovně přepočítá novou hodnotu relativní vlhkosti, kterou vyhodnotí jako výchozí. Ventilátor následně bude reagovat na změnu hodnot relativní vlhkosti vztahující se k nové vypočtené hodnotě.

Pokud ventilátor není v provozu 16 hodin, je mikroprocesorem uveden automaticky do provozu po dobu 1 hodiny, aby byla zabezpečena výměna vzduchu v místnosti. Tím zamezíte starostem s vysokou vlhkostí, nebo zatuchlým vzduchem typickým pro nevětrané místnosti.

 

Přehledný řídicí panel

Velký a přehledný displej dokonale s uživatelem komunikuje, přičemž pochopit signalizaci kontrolek a spravovat nastavení ventilátoru je skutečně velice jednoduché.
Na řidícím panelu nastavíte velmi jednoduchým způsobem otáčky ventilátoru, čas doběhu a intenzitu režimu vlhkosti.
Dobu životnosti řídicího panelu určuje počet stisknutí jednotlivých tlačítek, která je vyšší než 1 000 000 – věříme, že je to dostatečný počet změn funkcí ventilátoru po celou provozní dobu.

Snadný přístup k čištění

Po stisknutí bezpečností pojistky a odklopení vlastního vlastního ventilátoru máte snadný přístup k vyčištění potrubí.
Vestavěný bezpečnostní vypínač.
Z principu by každý odtahový venilátor vyrobený v současné době by měl mít zabudovaný bezpečnostní vypínač, který odpojí zařízení od elektrické sítě. Instalace ventiláoru Intellivent je velmi jednoduchá, protože součástí ventilátoru je zabudovaný bezpečnostní vypínač, což přináší nejen úsporu času na instalaci, ale snižuje i vedlejší náklady na pořízení vypínače.

Barevné provedení ventilátoru Intellivent

Základní jednotka s ventilátorem v barvě bílé a černé.
Vzhledem k širokým možnostem využití ventilátoru (koupelny, WC, šatny apod.) a estetickým požadavkům zákazníků na sladění celkového vzhledu místnosti jsou ventilátory Intellivent v různých barevných provedeních.
Přední kryt je k dispozici v šesti barevných provedeních – bílá, červená, stříbrná, titanová, zlatavěhnědá a černá.

Doplňkové parametry

Kategorie: Koupelnové ventilátory s čidlem vlhkosti
? Barva: Bílá, Černá

Ventilátor Intellivent 2.0

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Fresh

je švédská značka, která vyrábí ventilační produkty pro domácnost. Cílem je vytvořit dobré vnitřní prostředí pro lidi na celém světě.
Intellivent je zcela výjimečný odtahový ventilátor s minimální spotřebou energie, neslyšitelným provozem a automatickým řízením vlhkosti.
Celsius je odtahový ventilátor se zabudovaným termostatem pro přenos vzduchu z teplých do studených místností.

Švédsko Fresh_Intellivent_Celsius

Podobné produkty

E-120 GTH koupelnový ventilátor axiální s automatem, 6W/11W, potrubí 120mm, bílá
Akce
3 049 Kč bez DPH
3 689 Kč
4 499 Kč (–18 %)
Kód: 00901200