0
+420 774 437 550 (Po-Pá 8-17 hod.)

Proč nakupovat u nás?

  • Odborné poradenství
  • Ochotná a vstřícná obsluha
  • Doprava od 0 Kč
  • Jsme na trhu více jak 15 let
  • Široký sortiment zboží
Doprava a platba


Koupelnu si pečlivě rozvrhněte!

Koupelnu je důležité prakticky rozvrhnout.
Večer je to místo pro relaxaci, ráno prostor, který musí zvládnout chaos a spěch před odchodem z domu – tím vším je pro nás koupelna. Vybudování hygienického zázemí, jež dokáže bez problémů zvládnout obojí, si žádá pečlivé plánování. Pomoci při něm může několik základních pravidel.

Koupelna a rozmístění vany, sprchového koutu, umyvadla, WC mísy.

Prvním krokem by mělo být pečlivé rozkreslení plánu místnosti v daném měřítku, poloha vany a doplnění umyvadel tak, aby byl k vybavení dostatečný přístup. V těsné koupelně se vyplatí popřemýšlet nad tím, zda by se její prostor nedal zvětšit na úkor jiného pokoje. Pokud to nejde, dejte raději přednost sprchovému koutu, nebo umístěte sprchu nad vanu.
Dále vypracujte schéma úložných ploch, nebo skříněk, věšáků na ručníky, vestavěných polic a elektrických zásuvek. Měli byste se také rozhodnout, zda zvolíte klasické nebo podlahové vytápění. Nezapomeňte na sušení ručníků a odtahový ventilátor pro kvalitní větrání.

Jestliže máte děti, myslete na jejich bezpečí a omezte maximální teplotu horké vody na 50 °C.

Koupelnu pro seniory je dobré navrhnout tak, aby vstup do sprchového koutu, nebo vany byl bezpečný a snadný. Velmi dobře také poslouží madla k přidržení.

Kontakty

Koupelny - online
Opavská 298/124
Kravaře
747 21

+420 774 437 550
+420 558 843 590
info@koupelny-online.cz